НОВИНИ

На Київщині горять торфовища - ДСНС

До ліквідації пожеж залучили 53 працівники ДСНС, 9 одиниць пожежно-рятувальної техніки, 13 мотопомп та 2 одиниці спеціальної техніки.

Станом на 11 жовтня на території Київської області виявили чотири осередки загорання покладів торфу. Про це повідомили у прес-службі ДСНС.
Зокрема, зафіксували займання покладів торфу в Ірпінській зоні в селі Романівка на площі 0,2 га та поблизу смт. Гостомель в проймі річки  Ірпінь - 18 га,  поблизу села Демидів Вишгородського району на площі 0,5 га та с. Дениси Переяслав-Хмельницького району на площі 1,5 га.
За даними ДСНС, до гасіння пожеж залучили 53 особи, 9 одиниць пожежно-рятувальної техніки, 13 мотопомп та 2 одиниці спеціальної техніки. 


 "Торф'яні пожежі створюють небезпеку провалу в прогорілий грунт (прогар) людей і техніки. Торф повільно прогорає на всю глибину, яка може досягати 6-8 метрів і більше. Вигорілі місця небезпечні проваленням будинків, машин або людей. Навіть після ліквідації пожежі, тривалий час після вигоряння зберігається висока температура", - повідомили в ДСНС. 
Як відомо,  небезпеку для людей може становити задушливий смог від горіння торфовищ, до складу якого входить чадний газ, дрібні зважені частинки, бензол та інші продукти горіння, що можуть призвести до погіршення здоров’я.

Як відомо, 17 вересня біля села Пристань Сокальського району виникло загоряння торфу на площі 5,0 га.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.