НОВИНИ

ТСК щодо Іловайська знову вирішила засідати в закритому режимі

Таке рішення ухвалили після вимог генерала Хомчака проводити його опитування без журналістів.

Засідання Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради щодо розслідування подій в Іловайську Донецької області продовжилося у закритому режимі. Таке рішення ухвалили після вимог генерала Хомчака проводити його опитування членами комісії без журналістів.

Як повідомлялося, на попередньому засіданні ТСК відповідати на запитання членів комісії відмовилися міністр оборони Валерій Гелетей і начальник Генштабу Віктор Муженко.

Як відомо, генерал Хомчак також перебував у оточенні в Іловайську і виходив звідти разом з командирами та бійцями батальйонів "Миротворець" та "Дніпро".

Нагадаємо, раніше Гелетей заявив, що доповіді про Іловайський котел тимчасова парламентська комісія має слухати в закритому режимі, оскільки більшість інформації є таємною. 

Як відомо, наприкінці серпня в Іловайську бійці АТО потрапили в оточення бойовиків і російських військових. Обстріл і взяття в полон українських військовослужбовців і бійців добровольчих батальйонів тривали більше тижня.

У Міноборони України заявили про засекречування повної інформації щодо ситуації в Іловайську, пообіцявши оприлюднити її пізніше.

4 вересня на закритому засіданні Верховної Ради створили тимчасову слідчу комісію з розслідування обставин загибелі і захоплення в полон бійців АТО.

Крім того, Генпрокуратура розпочала розслідування щодо дій керівництва Міністерства оборони та Генерального штабу під час операції поблизу Іловайська.

Тим часом, командир батальйону спецпризначення "Донбас" Семен Семенченко заявив, що загальні втрати українських військових під Іловайськом складають більше тисячі осіб.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.