НОВИНИ

Денис Казанський: Українські комуністи масово переходять на бік бойовиків

Українські комуністи без сорому виступають за державу-агресора.

Факти відкритого й масового колабораціонізму членів КПУ настільки переконливі, що заперечувати їх нереально. Про це в черговому числі Українського тижня пише оглядач і блогер Денис Казанський.

„Українські комуністи без сорому виступають за державу-агресора й переходять на бік бойовиків цілими фракціями, але керівництво Компартії в Києві абсолютно ігнорує ці події, висловлюючи таким чином мовчазну згоду з терористами”, - наголошує Казанський.

На його переконання, якщо така позиція червоних діячів завжди була досить передбачувана й очікувана, „то бездіяльність нового вітчизняного уряду викликає тривогу”.

„Схоже, жодних заходів супроти колабораціоністів та зрадників влада України вживати не збирається. А це значить, що обуреним громадянам знову нічого не залишається, окрім наводити справедливість за допомогою кулаків та сміттєвих баків. Кажете, дикунство? Авжеж. Та, коли держава не карає злочинців за законом, громаді доводиться вдаватися до радикальних кроків. Прописна істина”, - вважає Казанський.

Детальніше читайте у матеріалі „Сепаратизм під червоним” у черговому номері журналу "Український тиждень"

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.