НОВИНИ

МВФ: ескалація конфлікту на Донбасі матиме негативний вплив на світову економіку

Події на Сході України можуть спровокувати збої в цінах на сировинні товари, фінансових ринках і торгівлі, вважає директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард.

Посилення конфлікту на сході України може стати однією із загроз для розвитку світової економіки. Про це заявила директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард під час виступу в Джорджтаунському університеті у Школі дипломатичної служби.

За словами Лагард, крім економічних і фінансових ризиків для розвитку світової економіки, існують і геополітичні ризики.

"Можлива подальша ескалація ситуації в Україні, що може спровокувати збої в цінах на сировинні товари, фінансових ринках і торгівлі", - цитує прес-служба МВФ її слова.

Також серед геополітичних ризиків Лагард назвала розвиток політичної ситуації на Близькому Сході і в деяких частинах Азії; і подальше поширення спалаху лихоманки Ебола в Африці, "що вона може становити значний ризик як для регіону, так і всього світу".

"Всі ці ризики, звичайно, пов'язані з величезними людськими стражданнями, і ми сподіваємося, що вони не розвиватимуться. Але просто ігнорувати їх було б нашим недоліком", - заявила Лагард.

Нагадаємо, раніше Міжнародний валютний фонд заявляв, що в разі несприятливого розвитку подій на Донбасі падіння ВВП України погіршиться з 6,5% до 7,25% в 2014 році з 1% до 4,25% у 2015 році.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.