НОВИНИ

Яценюк: Україна шукає проміжне рішення у газовому конфлікті з Росією

За словами прем'єра, він розраховує або на проміжне рішення за судовим позовом, або на проміжні домовленості у Брюсселі.

Україна сподівається на проміжне рішення газового питання у конфлікті з Росією. Про це заявив прем'єр-міністр країни Арсеній Яценюк на зустрічі з представниками Європейської бізнес-асоціації та Американської торгової палати в Києві.

"У нас є ще один виклик - це енергетика. Я маю поінформувати вас про те, що ми шукаємо проміжного рішення з газового питання з Росією. З одного боку, НАК "Нафтогаз" чекає на проміжне рішення за позовом у Стокгольмському арбітражі, з іншого боку - сьогодні в Брюсселі триває черговий раунд газових переговорів. Інакше кажучи, в нас дві можливості: або проміжне рішення за судовим позовом, або проміжні домовленості у Брюсселі", - повідомив Яценюк.

Нагадаємо, 1 жовтня міністр енергетики і вугільної промисловості України Юрій Продан заявив, що на 2 жовтня в Брюсселі запланована двостороння зустріч делегації України і Європейської комісії щодо газових питань. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.