НОВИНИ

В Україну прибув другий транш гуманітарного вантажу від ВООЗ

У "Бориспіль" сьогодні, 26 вересня, прибув другий транш гуманітарного вантажу від ВООЗ на суму понад 325 тис. грн

В аеропорт "Бориспіль" прибув другий транш гуманітарного вантажу від Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) - 300 тисяч доз правцевого анатоксину. Про це повідомили в прес-службі МОЗ України. 

Згідно з повідомленням, його обсягів вистачить для стовідсоткового забезпечення населення України впродовж всього 2015 року.

З митного терміналу аеропорту "Бориспіль" гуманітарний вантаж направили на склади ДП "Укрвакцина" МОЗ України для подальшого розподілу по регіонах. 

Як зазначив заступник міністра охорони здоров'я Василь Лазоришинець, в першу чергу забезпечать вакцинами області, де тривають бойові дії, і прикордонні регіони, які приймають поранених. 

"Протиправцевий анатоксин в першу чергу необхідний для щеплення поранених, оскільки існує загроза зараження гострим інфекційним захворюванням Разом з тим, нам вистачить цих обсягів і для того, щоб забезпечити країну вакциною в 2015 р на 100%.", - відзначив Лазоришинець. 

Як повідомлялося, 22 вересня 2014 ВООЗ надала Україні перший транш гуманітарної допомоги на суму 2,4 млн грн, що дозволить задовольнити потреби 170 тис. пацієнтів протягом трьох місяців.

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.