НОВИНИ

У Міноборони запевняють, що взимку не буде проблем із забезпеченням військових на Донбасі

Проблем з поставками майна для військовослужбовців, які перебувають у зоні антитерористичної операції, у зимовий період не буде. Про це заявив заступник міністра оборони Олександр Ліщинський.

«Проблем з поставками майна військовим (у зоні АТО – ред.) не буде», – сказав Ліщинський.

За його словами, близько 139 млн гривень виділено Міністерством оборони для забезпечення функціонування Збройних сил у зимовий період. Заступник міністра оборони повідомив, що військовослужбовці, які перебувають у зоні АТО, будуть як розквартировані, так і будуть перебувати в польових умовах. За словами Ліщинського, будуть утеплені намети, військовослужбовців забезпечать чавунними буржуйками, а також необхідною кількістю дров.

«Ніяких зволікань із боку Міноборони щодо забезпечення військових необхідним майном немає», – наголосив заступник міністра оборони. Він додав, що станом на 24 вересня, на передову в зону АТО вже доставлено на всю кількість військових 16 тисяч теплих курток і шапок.

Міністерство оборони прогнозує 100% забезпечення зимовою формою одягу підрозділів відомства, що беруть участь в антитерористичній операції, до 10 жовтня.

Як відомо, 5 вересня у Мінську під час зустрічі переговорної групи щодо врегулювання конфлікту на Донбасі підписали документ, який став базовим для початку режиму припинення вогню, який встановив президент України Петро Порошенко, починаючи з 18:00 5 вересня.

19 вересня у Мінську підписали меморандум про реалізацію протоколу від 5 вересня. Згідно із документом, передбачається припинення застосування зброї, виведення з території України іноземних формувань тощо.

Утім, за даними військових, терористи та російські війська не дотримуються умов оголошеного перемир'я.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.