НОВИНИ

Комуністам і регіоналам, які їздили до Москви, можуть закрити доступ в Раду

Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов запропонує парламенту не допустити до роботи тих депутатів, які групою їздили до Державної Думи РФ. Про це він заявив в інтерв'ю "ТСН. Тиждень" 21 вересня.

«Я внесу постанову до сесійної зали, щоб ці депутати-зрадники не мали можливості працювати в парламенті», - заявив Турчинов.

«Нам не так багато залишилося часу працювати, але я все зроблю, щоб вони не перебували в залі і не ганьбили парламент своєю присутністю»- підкреслив він.

За словами голови Верховної Ради, багато з тих депутатів, які перебували в цій групі, мають «нести відповідальність за або за свою співучасть в злочинах президента Януковича, а там є такі представники, або за підтримку сепаратизму».

«Тут вже повинна дати оцінку Генеральна прокуратура, СБУ та інші силові структури, щоб їх відправити не в наступний парламент, а там де вони повинні перебувати», - додав Турчинов.

Як повідомлялось, 17 вересня народні депутати України, члени депутатської групи "За мир і стабільність" взяли участь у пленарному засіданні Держдуми.

Згодом оприлюднили імена нардепів, які входили до даної групи.

Як відомо, депутатську групу "За мир і стабільність" було створено у Верховній Раді на початку липня. До її складу увійшли депутати, які вийшли з фракцій Партії регіонів і Комуністичної партії України.

Парламентську групу приписували впливу олігарха Сергія Курченка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.