НОВИНИ

Екс-регіонали з "Опозиційного блоку" визначилися із першою десяткою кандидатів на депутатство

Партія "Опозиційний блок" оприлюднила першу десятку кандидатів у народні депутати на виборах 26 жовтня.

Так, у першій десятці - глава Фонду "Українська перспектива" Олександр Вілкул, екс-голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін, президент Всеукраїнського єврейського конгресу, глава партії ВО "Центр" Вадим Рабинович, голова виконкому Партії розвитку України Сергій Ларін, екс-гендиректор "Азовсталі "Олексій Білий, народний депутат Нестор Шуфрич, лідер партії "Україна - Вперед!" Наталя Королевська, голова комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я Тетяна Бахтєєва, перший заступник глави національного комітету Партії розвитку України Микола Скорик.

Як заявив очільник політсили, екс-прем'єр Юрій Бойко, учасники блоку - "це не партії, а окремі політики, мета яких - зберегти Україну, захистити її громадян і відновити мир на її землі".

Також Бойко заявив, що його політсила остаточно припинить війну і відновить Донецьку і Луганську області. 

За словами Бойка, "Опозиційний блок" має намір захищати інтереси української економіки.  "Ми налагодимо діалог з сусідами. Це - запорука розвитку вітчизняного виробництва", - додав він.

При цьому "Опозиційний блок" виступає за надання російській та іншим регіональним мовам офіційного статусу.

За словами Бойка, партія "бореться за єдність України, в якій голос кожного регіону буде почутий, і кожна область отримає права і повноваження".

"Ми доб'ємося реальної децентралізації влади і розширимо права регіонів у тому обсязі, в якому це дозволить поліпшити там економічну і політичну ситуацію. Всі регіони отримають можливість вільно розпоряджатися більшою частиною своїх доходів. Тільки так ми збережемо країну єдиною і неподільною", - заявив він.

Нагадаємо, раніше Партія розвитку України, створена Сергієм Льовочкіним, заявила про намір відмовитись від участі у парламентських виборах.

Раніше про подібне рішення оголосила Партія регіонів.

Як відомо, 10 вересня частина колишніх "регіоналів" створила так званий "Опозиційний блок", з яким планує піти на вибори. До нього увійшли 6 партій: "Партія розвитку України", "Україна вперед", "Партія державного нейтралітету України", "Трудова Україна", партія "Центр" (очільник – Вадим Рабинович) та  партія "Нова політика".

Нагадаємо також, що позачергові вибори до ВР призначені на 26 жовтня 2014 року.