НОВИНИ

Україна підтвердила, що газові переговори відбудуться 26 вересня

Україна, Росія і Європейська комісія узгодили проведення тристоронньої зустрічі з газових питань 26 вересня у Берліні. Про це повідомила прес-секретар Міністерства енергетики та вугільної промисловості України Олена Міщенко.

"Станом на сьогодні ця дата влаштовує всі сторони", - сказала Міщенко.

Також 19 вересня, міністр енергетики РФ Алєксандр Новак заявив журналістам, що тристороння чергова зустріч у форматі РФ-Україна-ЄС з газу відбудеться 26 вересня у Берліні, ця дата наразі влаштовує усі сторони.

«Наша позиція залишається тою самою - погашення заборгованості за листопад-грудень (2013 року), часткове погашення за травень і квітень, сумарно приблизно два мільярди доларів», - сказав міністр.

Як повідомлялось, 17 вересня російська сторона вчергове не погодила дату проведення тристоронньої зустрічі Україна-ЄС-Росія щодо газу. 

Нагадаємо, заплановані на 20 вересня у Берліні тристоронні переговори між Росією, Україною та Єврокомісією щодо вартості російського газу для України не відбудуться через відмову міністра енергетики РФ Олександра Новака. Загалом переговори переносять вже вчетверте.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.