НОВИНИ

Московський суд заарештував бізнес Тарути

Басманний районний суд Москви наклав арешт на бізнес голови Донецької ОДА Сергія Тарути. Про це бізнесмен та чиновник заявив у телепрограмі "Перша шпальта" на Першому національному телеканалі.

"Мого бізнесу вже немає, він заарештований, його забрали, тому це розплата... це не терористи, терористи захопили офіс, терористи захопили будинок, терористи зруйнували офіс у Маріуполі. А активи, на які наклали арешт, активи, які перебувають і тут, в Україні, і поза межами України, за рішенням Басманного суду – «найсправедливішого суду на світі – ці активи сьогодні заарештовані", – заявив Тарута.

Очільник Донеччини зазначив, що, оскільки контрольний пакет компанії ІСД належить російським акціонерам, ця процедура відбулася досить легко.

Як відомо, Тарута є співвласником корпорації "Індустріальний союз Донбасу", контрольним пакетом якої володіють російські акціонери.

ІСД спеціалізується на виробництві й реалізації металопродукції, контролюючи Алчевський і Дніпровський металургійні комбінати, Дніпропетровський трубний завод, Алчевський коксохімічний завод, металургійні комбінати ISD Dunaferr, ISD Huta Czestochowa та інші активи.

Нагадаємо, раніше "прокуратура" окупованого Криму наклала арешт на готельно-оздоровчий комплекс "Таврія", який належить Приватбанку Ігоря Коломойського. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.