НОВИНИ

Фестиваль ГОГОЛЬFEST підтримають у Франції й Росії

Цікавинкою програми ГОГОЛЬFESTу стане синтетичне шоу і концерт-перформанс
 
Промоція українського культурного продукту за кордоном: Фестиваль ГОГОЛЬFEST презентують в Росії та Франції. 
 
20-23 травня 2010 року в Росії планується презентація Київського полідисциплінарного міжнародного фестивалю сучасного мистецтва ГОГОЛЬFEST. Презентація відбудеться в одній із культурних столиць нашого закордонного сусіда – місті Пєрмь.
 
Як повідомив кореспонденту Інформагенції культурних індустрій ПРО продюсер фестивалю Владислав Троїцький, попередньо для російської публіки заплановано презентувати музичну й театральну програми українського проекту.
 
Зокрема, в театральній частині Троїцький збирається представити вистави центру сучасного мистецтва ДАХ: проект «Король Лір», третя частина проекту «Україна містична» за участі ДахаБраха-етно-хаос гурту, постановку «Майже вистава майже за Піранделло. Танець смерті. Реанімація» за новелами Луїджі Піранделло та виставу «Театр сміху і гріху. Любовний вертеп, або Український Декамерон» за п'єсою КЛІМа.
 
Музична частина презентаційної програми ГОГОЛЬFESTу за повідомленням організаторів ще формується.
 
Цікавинкою програми ГОГОЛЬFESTу стане синтетичне шоу - концерт-перформанс, vj,  лазерна  анімація «DREAMS OF THE LOST ROAD» (Режисер-постановник - Владислав Троїцький) за участю етно-хаос гурту ДахаБраха.
 
Пан Троїцький також повідомив про свої плани щодо промоції фестивалю у Європі. Згідно домовленостей з радницею Посольства Франції в Україні пані Анн Дюрюфле, ГОГОЛЬFEST побачить і французька публіка. Щоправда у 2011 році. Нині Троїцький від’їздить до Парижу для остаточного узгодження питань щодо часу та місця проведення акції. Попередньо планується презентувати український фестиваль у травні-липні 2011 року.
 
З французького боку є повна готовність сприяти не лише просуванню французького культурного продукту в Україні, але й українського у Франції. Про це повідомила кореспонденту ПРО Анн Дюрюфле, адже система відповідного менеджменту з українського боку дуже недосконала.
 
«У Франції майже нічого не знають про Україну, а якщо й знають, то це стосується лише фольклору та народного мистецтва. А потрібно було б просувати й сучасне українське мистецтво. Я мала розмову з Владом Троїцьким щодо показу деяких українських проектів ГОГОЛЬFESTу у Франції. Це було б чудово, французи побачили б сучасні культурні здобутки України», - наголосила пані Дюрюфле
Теги