НОВИНИ

В Україні заборонили дев’ять фільмів і серіалів виробництва РФ

Державне агентство України з питань кіно скасувало або відмовило в державній реєстрації дев’ятьом фільмам та телесеріалам російського виробництва. Про це йдеться на офіційному сайті відомства.

Згідно з повідомленням, на підставі висновків Експертної комісії з питань публічного демонстрування і розповсюдження кіно- і відеофільмів, Державне агентство України з питань кіно 16 вересня скасувало або відмовило в державній реєстрації таким фільмам та телесеріалам: «Фальшивая армия. Великая афера полковника Павленко» ( реж. А.Грачев, Росія, 2009 р., док. фільм); «Второй убойный» (реж. С.Власов, Росія, 2013р.); «Зимний круиз» (реж. І.Нурісламов, Росія, 2012р.); «Честь самурая» (реж. Н.Якушева, Росія, 2012р.); «Разреши тебя поцеловать снова» (реж. Ю.Морозов, Росія, 2012р.); «Ментовские войны 7» (реж. С.Раєвський, Росія, 2013р.); «Отдельное поручение» (реж. Д.Аверін, Росія, 2012р.); «Ментовские войны 4» (реж. Е.Абросімов, Росія, 2013р.); «Просто Джексон» (реж. Пляскін Л., Росія, 2012р.).

За висновками Експертної комісії фільми визнано такими, що забороняються для телевізійного показу, публічного комерційного відео, домашнього відео на території України, а три з вищеназваних кінострічок отримали заборону і для кінотеатрального показу.

«Захист національного інформаційного простору є пріоритетом для української держави. Ми маємо обмежити вплив російської пропаганди на українського глядача, в той же час Держкіно України не збирається обмежувати показ в Україні російських фільмів, які не несуть загрози національним інтересам», – пояснив голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Нагадаємо, російські телеканали неодноразово були помічені у перекручуванні фактів та маніпуляціях з інформацією. На початку вересня Нацрада з питань телебачення і радіомовлення заборонила трансляцію 15 телеканалів РФ на території України.
 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.