НОВИНИ

Пожежа на Луганській ТЕС знеструмила шахти. Гірники не можуть піднятися на поверхню

На Луганській ТЕС загасили пожежу. Про це повідомили в прес-службі енергохолдингу ДТЕК.

Згідно з повідомленням, без електроенергії залишилася північна частина Луганської області, в тому числі, Сєверодонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Новоайдар, Старобільськ (більше 1,5 млн осіб). При цьому, через відсутність електроенергії знеструмлено шахти, в яких знаходяться гірники.

"Від Луганської ТЕС живиться 21 шахта. Через відключення світла шахтарі не можуть піднятися на поверхню. Ситуація ускладнюється тим, що станція замінована, і зберігається загроза вибуху", - відзначили в прес-службі.

"Персонал ДТЕК робить все можливе для відновлення подачі електроенергії, щоб шахтарі змогли піднятися на поверхню", - підкреслили в ДТЕК.

Нагадаємо, Луганську ТЕС, що знаходиться у місті Щастя, о 16:10 в середу, 17 вересня, було знеструмлено в результаті потрапляння снаряду і пожежі на трансформатора в місті.

Деякі об'єкти станції 4 вересня були заміновані представниками батальйону "Айдар" - можливий вибух. Працівники станції ховаються у бомбосховищі.

Як відомо, Щастя було звільнене від бойовиків-сепаратистів у середині червня, наприкінці липня там відкрили "зелений коридор" для біженців із Луганської області. Відтоді терористи час від часу здійснюють обстріл міста.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.