НОВИНИ

Турчинов звинуватив у державній зраді депутатів, які їздили у Держдуму РФ

Голова Верховної Ради Олександр Турчинов звинуватив народних депутатів групи "За мир і стабільність", які поїхали до Росії для виступу у Держдумі РФ, у державній зраді. Про це він заявив на брифінгу 17 вересня.

"Безумовно, ми не маємо права блокувати виїзд і заїзд народних депутатів, але я вважаю, що такий вояж є неповагою до власної країни і зрадницької позицією", - заявив Турчинов.

"Коли голосуються дуже важливі закони, в першу чергу питання посилення обороноздатності держави, посилення Збройних сил України, Нацгвардії, то група цих депутатів ніколи не голосує за Україну, за ВСУ, за захист своєї країни. Тому я вважаю, що це зрадницька позиція і під час голосування, і під час ось таких вояжів", - сказав спікер.

Нагадаємо, раніше глава комітету Держдуми РФ у справах СНД Лєонід Слуцкій повідомив, що на засіданні Держдуми в середу, 17 вересня, будуть присутні 24 депутати Верховної Ради з групи "За мир і стабільність", і які, за словами Слуцкого"у складних умовах, часто ризикуючи життям, відстоюють інтереси російського світу".

Як відомо, депутатську групу "За мир і стабільність" було створено у Верховній Раді на початку липня. До її складу увійшли депутати, які вийшли з фракцій Партії регіонів і Комуністичної партії України.

Парламентську групу приписували впливу олігарха Сергія Курченка.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.