НОВИНИ

В ЄС обіцяють допомогти Україні імплементувати Угоду про асоціацію

Європейський Союз готовий сприяти Україні в імплементації Угоди про асоціацію. Про це 17 вересня під час засідання Кабінету міністрів України повідомив посол ЄС в Україні Ян Томбінський.

"Урядовий офіс з питань євроінтеграції може розраховувати на допомогу інституцій ЄС, обмін досвідом, точно так само і країн-членів ЄС", – заявив Томбінський.

Він наголосив на важливості виконання Угоди про асоціацію, впровадженні необхідних реформ для зближення України з Європою та привітав розробку Україною Національного плану імплементації Угоди про асоціацію.

Нагадаємо, 17 вересня під час засідання члени Кабінету міністрів України  одностайно проголосували за затвердження плану імплементації Угоди про асоціацію України з ЄС. Зокрема, в уряді планують завершити цей процес до 2017 року. 

Нагадаємо, 16 вересня синхронний процес ратифікації Угоди про асоціацію відбувся у режимі відеоконференції між Києвом і Страсбургом.

Як повідомлялося, президент України Петро підписав закон про ратифікацію Угоди.

Нагадаємо, з 1 листопада 2014 року розпочнеться тимчасове застосування деяких положень політичної, інституційної та секторальної частин документа. Повної чинності Угода набуде після завершення її ратифікації усіма 28-ма країнами-членами ЄС. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.