НОВИНИ

Уряд планує імплементувати Угоду про асоціацію з ЄС до 2017 року

17 вересня під час засідання члени Кабінету міністрів України одностайно проголосували за затвердження плану імплементації Угоди про асоціацію України з ЄС. Про це повідомив кореспондент з місця події.

"Уряд України приймає сьогодні рішення щодо затвердження плану імплементації Угоди про асоціацію з ЄС. Ми поставили дуже амбітні терміни: до 2017 року Угода має бути повністю імплементована", – заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

За його словами, такі стислі терміни пов’язані з прагненням якнайшвидше адаптувати вітчизняне законодавство до європейських стандартів.

"Чим швидше ми проведемо зміни – тим швидше Європейський Союз побачить, що ми насправді виконали Угоду і тим швидше у нас є шанс подати заявку на вступ до ЄС і сказати: ми відповідаємо критеріям, ми підписали Угоду, ми її виконали, відповідно до статті 49 Договору, Україна може претендувати на членство в Європейському Союзі", – наголосив Яценюк.

Нагадаємо, 16 вересня синхронний процес ратифікації Угоди про асоціацію відбувся у режимі відеоконференції між Києвом і Страсбургом.

Як повідомлялося, президент України Петро підписав закон про ратифікацію Угоди.

Нагадаємо, з 1 листопада 2014 року розпочнеться тимчасове застосування деяких положень політичної, інституційної та секторальної частин документа. Повної чинності Угода набуде після завершення її ратифікації усіма 28-ма країнами-членами ЄС. Орієнтовний термін виконання Угоди про асоціацію становить 10 років.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.