НОВИНИ

Фюле: Україна відтермінувала скасування мит на європейські товари через погрози РФ

Відтермінування частини угоди про асоціацію з ЄС у частині зони вільної торгівлі викликане погрозами з боку Росії. Про це заявив єврокомісар з питань європейської політики сусідства Штефан Фюле під час дебатів у Європарламенті.

"Причина (відкладення асоціації) проста і зрозуміла – економіка Україна в жахливому стані. Вони висловили бажання мати більше часу для того, щоби підготуватися до запровадження технічних стандартів. А ви про це не говорите", – сказав Фюле.

Водночас, під час відповіді на запитання парламентарів, Фюле заявив про інше.

"Росія під запис, офіційно говорила, що на наступний день після ратифікації Україна стикнеться з економічними складнощами, оскільки Росія впровадить економічні обмеження. Це не затримка, а результат російських погроз", – зазначив єврокомісар.

"Ще в Бухаресті на саміті 2008 року Путін  заявив, що Україна – це неповноцінна країна. І хтось зараз каже, що це вина Європи?" – наголосив Фюле.

Нагадаємо, 16 вересня під час паралельного засідання Європарламенту та Верховної Ради планують одночасно ративікувати угоду про асоціацію України та ЄС.

Також повідомлялося, що раніше депутати ВР підтримали закони про амністію та особливий статус окремих районів Донбасу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.