НОВИНИ

  ▪   Станіслав Козлюк

Під Радою мітингують за люстрацію

Під будівлею парламенту зібралися близько 250 активістів, які вимагають ухвалення закону про люстрацію у другому читанні. Про це повідомив кореспондент Тиждень.ua, який зараз перебуває у парламенті.

В руках мітингувальники тримають національні прапори, а також прапори "Правого сектору", полвтичних партій "Свобода", "Народний рух" та "Громадянська позиція".

Окрім вимог про ухвалення законопроекту №4359 "Про очищення влади", учасники акції вимагають ратифікації угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Під час виступу з імпровізованої сцени, активіст та член Люстраційного комітету Єгор Соболєв припустив, що закони можуть проголосувати у другій частині дня.

Мітингувальники скандують гасло "Або люстрація, або революція!", а також тримають плакати з написами "Люстрація – це асенізація влади", "Обирай люстрацію, тощо.

Водночас, у парламенті проходить закрите засідання, на якому нардепи заслуховують доповіді силовиків та уряду.

Нагадаємо, закрите засідання ВР почалося о 10:00 та триватиме до 12:15. Після цього у відкритому режимі планують розглянути низку важливих законопроектів, зокрема законопроект президента Петра Порошенка про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей та ратифікацію угоди про асоціацію України та ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.