НОВИНИ

Журналісти Найєм та Лещенко обиратимуться до ВР від "Блоку Порошенка"

Мустафа Найєм припинить діяльність журналіста, поки займатиметься політикою, а Сергій Лещенко ще не вирішив. Про це вони заявили перед початком з'їзду партії "Блок Петра Порошенка".

"Думаю, що найбільшим злочином проти журналістики буде продовжувати працювати в журналістиці і бути в політиці. Тому для мене цей шлях (журналістика) закритий, поки я залучений до політичної діяльності", – заявив Найєм.

За його словами, він не хоче дискредитувати колишніх колег, які залишаються у професії, і яких він "дуже поважає".

Водночас, Лещенко зазначив, що на цей момент ще не ухвалив рішення про припинення журналістської діяльності. За його словами, це станеться після того, як він обговорить питання з головним редактором свого видання.

"Для мене депутатство не є квитком в один кінець. Якщо політичний процес партії, до якої ми зараз приєднуємося, буде суперечити здоровому глузду, принципам демократії і нас примушуватимуть голосувати якісь такі (недемократичні) пропозиції, ми просто не будемо цього робити. Думаю, що це розуміють ті, хто нас беруть у список", – сказав Лещенко.

Окрім того, стало відомо, що від "Блоку Порошенка" балотуватиметься координатор руху "Чесно" Світлана Заліщук.

Нагадаємо, сьогодні у Києві проводять з'їзди низка політичних партій. Раніше повідомлялося, що Тетяна Чорновол увійшла до списку "Народного фронту", а список "Батьківщини" очолюватиме викрадена до РФ Надія Савченко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.