НОВИНИ

ЄC виділить 10 млн євро на підтримку громадянського суспільства в Україні

13 вересня у Києві прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк і єврокомісар з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле підписали угоду про виділення Євросоюзом 10 млн євро на підтримку громадянського суспільства в Україні. Про це повідомили у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабміну.

 Згідно з повідомленням, Яценюк провів переговори з президентом Європейської комісії Жозе Мануелем Баррозу. Під час зустрічі, у якій також взявучасть Фюле, обговорювали питання імплементації Угоди про асоціацію між Україною і Європейським Союзом. 

«Уряд невідкладно розпочне виконання усіх положень Угоди одразу після її ратифікації Верховною Радою України 16 вересня», – підкреслив Яценюк.

«Росія намагалася зірвати ратифікацію, намагалася внести зміни до тексту Угоди, однак їй це не вдалося», – зазначив глава уряду. 

Яценюк і Баррозу також обговорили питання фінансової та енергетичної співпраці між Україною і ЄС, зокрема створення умов для реверсного постачання газу з держав ЄС до України та встановлення справедливої ринкової ціни на російський газ відповідно до спільних домовленостей Уряду і Європейської комісії.

Як повідомлялося, Європейський Союз надасть Україні 8 млрд євро для проведення реформ.

Нагадаємо, раніше Світовий банк заявив про готовність надати $324 млн на реформу охорони здоров'я вУкраїні.