НОВИНИ

Київська влада закупила 49 одиниць снігоприбиральної техніки

Загалом у столиці підготували до зими близько 270 одиниць дорожньої техніки, ще близько 450 тракторів різної потужності мають ЖЕКи. Про це повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації.

«Йдеться про 49 одиниць спеціальних прибиральних машин, які корпорація «Київавтодор» отримає до початку зими», – повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він додав, що для Києва підготували близько 270 одиниць дорожньої техніки, яка дозволить розчищати та впорядковувати вулиці під час снігопадів.

«Крім того, власну техніку на сьогодні мають і ЖЕКи. Це близько 450 тракторів різної потужності для забезпечення чистоти в міжквартальних проїздах і дворах», – додав Пантелеєв.

За словами заступника голови КМДА, місто працює й над тим, щоб забезпечити необхідну кількість посипального матеріалу.

«На сьогодні у сховищах ми вже маємо запас понад 15 тис. тон, який щоденно поповнюється. Утім, наразі тривають поставки з міста Артемівськ. Загалом планується закупити близько 35 тис тон солі», – зазначив чиновник. Крім того, місто придбало необхідні паливно-мастильні матеріали для функціонування техніки та заготовило 39 тис. тон вугілля. Ще 30 тон відвантажують й у вересні завезуть у сховища. Запаси мазуту становлять 53 тис. тон.
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.