НОВИНИ

Екс-регіонали замаскувалися під "Опозиційний блок"

9 вересня у готелі «Інтерконтиненталь» колишні «регіонали» провели круглий стіл "Мир. Стабільність. Відродження". Учасники круглого столу оголосили про створення нової політичної сили під назвою «Опозиційний блок».

Як стало відомо, в середовищі «біло-блакитних» була довга дискусія стосовно назви проекту. Більшість наполягала залишити старий вже звичний бренд «Партія регіонів» попри увесь негатив і «плями». На новій  назві наполіг американський політтехнолог Пол Манафорт, але фірмові кольори «біло-блакитні» вирішили не змінювати.

Нагадаємо, Манафорт  працює з Партію регіонів з 2005 року і готував «регіоналів» до історичних для них виборів 2006 року. Крім того, з 2009 року він безпосередньо почав працювати над іміджем Януковича на світовій арені. Саме йому приписують спробу надання образу Януковича нальоту проєвропейськості та відмежовування від Кремля.

Варто зазначити, що головною інтригою залишається, чи з’являться в списках новоствореного блоку люди Віктора Медведчука, а також інші відверто прокремлівські політики на кшталт Олени Бондаренко та інших.

"Ми готові запропонувати альтернативу нинішній бездарній владі. Ми готові створити команду професіоналів з ​​числа розсудливих людей, які розуміють, що в основі творчої праці, спрямованого на оздоровлення суспільства, повинен лежати головний принцип - мир. Ми готові створити коаліцію миру і кинути виклик «партіям війни». Ми готові йти на вибори, перемагати, брати на себе відповідальність за порятунок країни і її економіки", - йдеться в прийнятому під час круглого столу меморандумі.

Нагадаємо, політолог Віктор Небоженко у коментарі Тижню заявив, що до позачергових виборів слід чекати ще кілька політичних об’єднань. Зокрема, він припускає, що можна очікувати спільного "походу" на вибори партії Сергія Тігіпка та залишків Партії регіонів.

Як відомо, позачергові парламентські вибори в Україні заплановані на 26 жовтня.

Нагадаємо, саме за часів перебування Партії регіонів при владі в Україні під час акцій протесту на Майдані Незалежності у Києві загинули десятки протестувальників. А лідер ПР, колишній президент Віктор Янукович був оголошений в розшук.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.