НОВИНИ

У МВФ наприкінці року поговорять про надання третього і четвертого траншів Україні

МВФ не виключає виділення Україні третього і четвертого траншів кредиту в обсязі 2,7 млрд дол. до кінця 2014 року. Про це пыд час брифінгу в Києві заявив голова представництва МВФ в Україні Жером Ваше.

Ключовий кредитор України Міжнародний валютний фонд не виключає виділення Україні третього й четвертого кредитних траншів загальним обсягом $2,7 млрд у рамках дворічної програми співробітництва до кінця 2014 року.

 «Ми готові об'єднати дві оціночні місії та підготувати до засідання Ради директорів об'єднану доповідь щодо України. Рада директорів відбудеться наприкінці року й на раді директорів може бути ухвалено рішення про виділення об'єднаних третього й четвертого траншів обсягом 2,7 млрд дол., - сказав Ваше. – Якщо рішення Ради директорів фонду буде позитивним, то кошти надійдуть швидко – до кінця 2014 року». 

Ваше також підтвердив, що оціночна місія Фонду може приїхати в Україну вже в жовтні. А крім того, в жовтні буде проведено переоцінку економічного розвитку України з урахуванням військових дій на сході країни.
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.