НОВИНИ

У Кличка розраховують заробити на МАФах до 100 мільйонів

Столична влада очікує отримати 40-100 мільйонів гривень від сплати пайової участі власниками МАФів. Про це заявив радник мера Києва Дмитро Білоцерковець, повідомляє сайт КМДА.

"Ухвалення цього рішення Київрадою дозволить владі вимагати оплату пайової участі від усіх власників МАФів, які було встановлено до квітня 2013 року. Водночас, ті МАФи, які не потрапили на ортофотоплан столиці 2013 року та були встановлені після квітня 2013 року, не матимуть змоги сплатити пайову участь і, відповідно, будуть демонтовані", – зазначив він.

Крім того, радник мера наголосив, що право на сплату пайової участі не отримають і власники кіосків, які перебувають у так званих "зонах небезпеки".

"Йдеться про 20-метрові зони біля станцій метрополітену. Також буде деталізована ситуація щодо розташування МАФів біля переходів та зупинок громадського транспорту", – сказав Білоцерковець.

Як відомо, у Києві у підземних переходах та біля станцій метро обіцяли знести встановлені із порушеннями МАФи. 

Нагадаємо, на думку, Руслана Андрійка, одного з лідерів київської організації партії "Свобода", еколога за освітою, у Києві кожен МАФ «кришує» або якийсь депутат, або хтось із міліції чи прокуратури.