НОВИНИ

В Україні набули чинності Засади антикорупційної політики від Тимошенко

Документом також регламентуються основні завдання антикорупційної політики
Набули чинності розроблені Кабінетом міністрів Засади антикорупційної політики, затверджені відповідним розпорядженням.
 
Як повідомили в прес-службі Юлії Тимошенко, документ закріплює основні принципи антикорупційної політики. До них належать верховенство права і закону, пріоритет прав і свобод людини та громадянина; рівність усіх перед законом; відкритість та прозорість діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування; ефективна взаємодія законодавчої, виконавчої і судової гілок влади та держави з громадськістю; невідворотність відповідальності за здійснення корупційного правопорушення тощо.
 
Документом також регламентуються основні завдання антикорупційної політики. Серед них – створення дієвого механізму фінансового контролю публічної служби, забезпечення діяльності Національного бюро антикорупційних розслідувань, створення та ведення Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення; запровадження системи електронного документообігу та електронного цифрового підпису в органах державної влади, поширення антикорупційної соціальної реклами.
 
Державний та громадський контроль за реалізацією антикорупційної політики здійснюватиметься Кабінетом міністрів України, спеціальним уповноваженим органом (особою) з питань антикорупційної політики, а також представниками об'єднань громадян
 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги