НОВИНИ

Бійці з "Айдару" потрапили у засідку російського спецназу

Частина другої роти батальйону "Айдар" потрапила у засідку російського спецназу поблизу Веселої гори. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив координатор Самооборони Майдану Волині Андрій Хведчак.

Згодом у добровольчому батальйоні заявили, що інформація, що шириться у соцмережах про загибель командира "Айдару" Сергія Мельничука, не відповідає дійсності. 

"Дійсно, друга рота батальйону потрапила в засідку вже після оголошення перемир'я (5 вересня  18:00). За попередніми даними, 11 людей вбито", - повідомив помічник командира батальйону Роман Романович. 

За його словами, з моменту оголошення про двостороннє припинення вогню "Айдару" неодноразово довелося зіткнутися з порушенням перемир'я з боку противника.

За інформацією журналістки Hromadske TV Анастасії Станко, в "Айдарі" повідомили про 9 загиблих та одного тяжкопораненого бійця, які потрапили у засідку ввечері 5 вересня близько 19:00. Поранений боєць наразі у лікарні. 

Нагадаємо, 5 вересня у Мінську учасники тристоронніх переговорів підписали попередній протокол угоди про припинення вогню на Донбасі.

Згодом стало відомо, що президент Петро Порошенко віддав наказ припинити вогонь на Донбасі з 18 години 5 вересня.

Як заявили в РНБО, терористи після оголошення перемир'я 10 разів обстріляли позиції сил АТО.