НОВИНИ

Землі "Межигір'я" остаточно повернули Україні

Землі резиденції "Межигір’я", де проживав Віктор Янукович, остаточно повернулися у державну власність і перебувають у розпорядженні Кабміну. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

"Державною виконавчою службою Вишгородського райуправління юстиції спільно з працівниками прокуратури Київської області та представниками Кабміну проведено виконавчі дії щодо повернення до державної власності земель "Межигір’я", – повідомили у ГПУ.

Мова йде про 135 гектарів землі.

Як відомо, у червні Господарський суд Київської області задовольнив два позови прокуратури області до Вишгородської райдержадміністрації, ТОВ "Танталіт" та Благодійного Фонду "Відродження України" про скасування розпоряджень, визнання недійсним державних актів та витребування земель резиденції вартістю понад 118 млн грн на користь держави.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за результатами перевірок прокуратура пред’явила 2 позови до Вишгородської районної державної адміністрації, ТОВ «Танталіт» та громадянина Віктора Януковича про скасування розпоряджень, визнання недійсними державних актів та витребування земель площею 129,28 га вартістю понад 105 млн. грн. на користь держави.

Після втечі Віктора Януковича з України 22 лютого його резиденцію відкрили для відвідувачів. Тим часом, сам Янукович заявив, що в Межигір'ї йому належить тільки будинок.

Водночас, у Межигір'ї представники самооборони та журналісти знайшли документи, які свідчать про порушення законодавства, підкуп суддів, ухиляння від сплати податків тощо.