НОВИНИ

Комбата батальйону "Прикарпаття" арештували

Суд за поданням Військової прокуратури Південного регіону арештував командира батальйону "Прикарпаття" Віталія Комара за підозрою у дезертирстві. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

"За клопотанням слідчого військової прокуратури Південного регіону суд застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на два місяці", – сказано у повідомленні.

Йому оголошено підозру про вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 409 (відмова від несення обов’язків військової служби у бойовій обстановці), ч. 1 ст. 426 бездіяльність військової влади) та ч. 2 ст. 402 (непокора) Кримінального кодексу.

Нагадаємо, 2 вересня в Івано-Франківській ОДА заявили, що батальйон "Прикарпаття" вивели з зони АТО "для відновлення боєздатності".

Також повідомлялося, що за інформацією у ЗМІ, батальйон "Прикарпаття" втік із зони АТО під час наступу російських військ разом з усім озброєнням. Самі бійці заявили, що "побували у пеклі" та йшли на ротацію.

3 вересня військова прокуратура Південного регіону проводила досудове розслідування щодо можливого дезертирства військовослужбовців батальйону "Прикарпаття".