НОВИНИ

Терористи вивозять до Росії українське вугілля

У зоні АТО на сході України терористи почали грабувати шахти і автоколонами вивозити вугілля до Росії. Про це 2 вересня повідомив під час прес-конференції голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець.

"На шахті "Антрацит" і на сусідніх шахтах бойовики викрали близько 15 тисяч тонн вугілля. Його вивозили також з шахти "Червоний партизан". Колонами вантажівок вугілля транспортується до Росії", – заявив Волинець.

За його словами, у регіонах, які не контролюють українські військові, терористи безперешкодно вилучають вугілля з підприємств без будь-якого опору.

"Озброєні люди під'їжджають на автомобілях з технікою, яка вантажить вугілля, і це все йде на Росію. Причому, це відбувається не тільки вночі, а й удень. Це має місце як на шахтах ДТЕК, так і на державних", – додав Волинець.

Як відомо, видобуток вугілля в Донецькій області знизився до мінімального показника.

Як повідомлялося, запасів вугілля для українських теплоелектростанцій може вистачити тільки до середини листопада, оскільки в умовах бойових дій на сході України більшість розташованих там шахт не працюють, а доставка вугілля з працюючих шахт ускладнена.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.