НОВИНИ

ЗМІ: Порошенко вирішив не вводити воєнний стан

1 вересня під час зустрічі президента України Петра Порошенка з лідерами фракцій Верховної Ради ухвалили рішення не вводити в країні воєнний стан. Про це йдеться у повідомленні “5 каналу”.

 Раніше лідер парламентської фракції "Свобода" Олег Тягнибок заявив, що Порошенко обмірковує доцільність введення воєнного стану в Україні.

"Президент відповів, що він обмірковує можливість внесення до парламенту питання про необхідність введення воєнного стану в Україні", – заявив Тягнибок після зустрічі лідерів фракцій і груп Верховної Ради з главою держави.

За словами лідера "Свободи", для того, щоб президент ухвалив таке рішення, повинні відбутися "певні події".

"Очевидно, йдеться про ще більше загострення ситуації на фронті", - пояснив він.

При цьому Тягнибок сказав, що в світлі останніх подій під Іловайськом і того, що відбувається в Луганську, "звичайно, як на мене, воєнний стан треба вводити якнайшвидше".

У той же час, лідер парламентської фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв заявив, що в Україні не буде введений воєнний стан.

"За отриманою нами інформацією, станом на сьогодні є всі підстави вважати, що навряд чи воєнний стан буде введений", – сказав він після зустрічі лідерів парламентських фракцій і груп з президентом.

Лідер фракції "Батьківщина" зазначив, що вважає політиканством заяви, що введенням воєнного стану в країні можна зірвати позачергові парламентські вибори.

"Військовий стан вводиться не для того, щоб зірвати вибори. Воєнний стан має бути введений, якщо ситуація виходить з-під контролю", – підсумував Соболєв.

Як відомо, це вже не вперше обговорювали питання щодо запровадження воєнного стану.

Варто зазначити, що за умови його запровадження призупиняється виборча кампанія, а парламент продовжує свою роботу до моменту виборів, які можуть відбутися лише після скасування воєнного стану.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.