НОВИНИ

РНБО: Сили АТО залишили Георгієвку

Українські військові на Луганському напрямку отримали наказ і організовано відійшли з селища Георгієвка, розташованого на трасі Луганськ – Красний Луч – Сніжне та аеропорту "Луганськ". Про це повідомляє інформаційно-аналітичний центр РНБО.

Зазначається, що зважаючи на точність ударів, обстріл зазначених територій вели професійні артилеристи ЗС РФ.

Крім того, зафіксована велика концентрація російських сил навколо райцентру Лутугине й на підступах до міста Щастя на північному березі Сіверського Донця.

Водночас збройні сили України забезпечують оборону Маріуполя на рубежі: н.п. Староласпа – Роздольне – Комсомольське. Для недопущення пересування супротивника в напрямку Новоазовськ – Маріуполь, мобільними групами підрозділів батальйонів територіальної оборони організовано пости на найбільш небезпечних напрямках ймовірного руху ворога.

Також повідомляється, що особовому складу ЗС України вдалось відбити напад диверсійно-розвідувальної групи на ділянці блокпосту у районі мосту через річку Сіверський Донець, напрямок траси Ізюм-Артемівськ.

Як раніше повідомлялося, українські військові за наказом командування, після боїв з танковим батальйоном РФ,відійшли з аеропорту "Луганськ".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.