НОВИНИ

Ярош закликає утриматися від Майдану в умовах війни

Очільник "Правого сектора" Дмитро Ярош закликає утриматися від повторення Майдану в умовах війни. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"За останні тижні, у важких боях під Савур-могилою, Амвросіївкою, Старобешевим, проклятим Іловайськом, втратили близько 30 побратимів з "Правого сектора", які були прикомандировані до добровольчих батальйонів "Дніпро", "Донбас", 40-го БТО", - написав Ярош.

На його думку, основна причина великих втрат - "несподіване для військового керівництва держави відкрите вторгнення" і удари в тил.

Також на думку Яроша, серед причин втрат - некомпетентність деяких генералів, які проводять операції.

"На жаль, багато хто з них підпорядковується політичним рішенням кабінетних теоретиків, а не віддає накази, виходячи із реальної ситуації на фронті", - переконаний Ярош.

При цьому він наголосив, що зараз не можна розхитувати ситуацію в державі.

"Не можна розкачувати ситуацію в державі. Чистити владні кабінети, проводячи люстраційні процеси треба, зносити існуючу владу - під час війни, доки вона не піде на відверту зраду, ні в якому разі не можна. Бо Путін прийде до Києва", - написав Ярош.

"Не панікуйте. Ситуація у зоні бойових дій справді складна, але не безнадійна. Фронт необхідно вирівняти і стабілізувати, перейшовши до активної оборони на зручних для цього рубежах. Знаю, що у військових колах це вже обговорюється", - додав він.

Як відомо, 16 серпня Правий сектор заявив про ультиматум до президента Петра Порошенка "негайно навести порядок у МВС, звільнивши одіозних представників антиукраїнських сил з посад в МВС та розпочати розслідування їх злочинної діяльності".

"У випадку невиконання наших вимог протягом 48 годин ми будемо змушені зняти всі наші підрозділи з лінії фронту, оголосити загальну мобілізацію резервних батальйонів та розпочати похід на Київ з метою проведення "швидких реформ" в МВС. ", - йшлося у заяві.

Згодом, щоправда, "Правий сектор" відмовився від ідеї "походу на Київ".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.