НОВИНИ

Україна та ЄС домовилися ратифікувати асоціацію синхронно

Президент Петро Порошенко та президент Європейського Парламенту Мартін Шульц під час зустрічі у Брюсселі домовились про те, що ратифікація Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі Україна – ЄС відбуватиметься в українській Верховній Раді та Європейському Парламенті синхронно. Про це повідомляє прес-служба Порошенка.

Порошенко повідомив, що Україна запросила Європарламент направити своїх спостерігачів для спостереження за перебігом передвиборчої кампанії та ходом виборів до Верховної Ради України 26 жовтня.

"Ми разом зробимо все можливе, щоб ці парламентські  вибори були дійсно прозорими, справедливими і стали справжнім волевиявленням громадян", - наголосив Порошенко.

Також президент подякував Шульцу за "інтерес до ситуації в нашій державі".

Він висловив сподівання, що запланований на 12 вересня візит Президента Європейського Парламенту в Україну продемонструє солідарність європейців з українським народом.

"Я ніколи не бачив Європу такою єдиною, як зараз, коли вона об’єдналася у солідарності з  Україною", - сказав Глава держави.

Шульц запевнив Порошенка у повній підтримці України у рамках інституцій ЄС в питаннях захисту її суверенітету та територіальної цілісності.

Нагадаємо, раніше Порошенко  заявляв, що Угода про асоціацію між Україною і ЄС буде ратифікована вже у вересні.

Як відомо, Україна підписала угоду про асоціацію з Євросоюзом 27 червня.

Аналогічні угоди також підписали Грузія та Молдова, які вже ратифікували їх.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.