НОВИНИ

З оточення під Іловайськом вийшли ще 14 військових

З оточення під Іловайськом вийшли 14 людей, командири батальйонів "Миротворець" і "Дніпро-1". Про це повідомили командир батальйону "Донбас" Семен Семенченко та міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"Андрій Тетерук! Командир "Миротворця" живий, дарма тут його ховали! Буде жити довго! Щойно вийшов у розташування наших з групою бійців! З ним вийшов і командир" Дніпро-1" Юрій Береза ​​з бійцями!" - повідомив Аваков на своїй сторінці Facebook.

Водночас, Семенченко на своїй сторінці повідомив: "Вночі вийшло ще 14 осіб. Прізвища не публікую, вони одразу будуть телефонувати додому".

"Наші поранені станом на вчора були не в "ДНР", а в полоні у 137 полку 32 дивізії РФ і 9 танкової бригади РФ. Рани оброблені, знущань не було", - повідомив він.

"Тримайтеся. В історії були періоди коли доводилося ще важче. Головне - не піддаватися відчаю і паніці, вірити в себе і в свій народ. І все буде добре", - написав Семенченко.

Нагадаємо, вранці 30 серпня стало відомо, що колони українських військовослужбовців, які перебувають під Іловайськом, уже сформували для виведення їх з оточення.

Згодом у МВС повідомили, що 28 бійців батальйонів вже вийшли з оточення.

За повідомленням комбата Семенченка, станом на ранок 30 серпня тривали переговори з розвідротою десанту РФ з метою відтягнути термін ультиматуму бойовиків. Зокрема, виникли проблеми з виводом силовиків з-під Червонопільська.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.