НОВИНИ

Британський політолог: Україні не варто сподіватися на безумовну солідарність Заходу

Україна не повинна сподіватися на безумновну солідарність країн Заходу. Про це у своєму матеріалі для "Українського тижня" пише британський політолог Майкл Бініон.

"Україні не варто сподіватися на безумовну солідарність Заходу. Коментатори часто наголошують, що її влада неспроможна подолати корупцію, дозволяє праворадикальним активістам відігравати істотну політичну роль і досі не провела економічних реформ, істотних для країни, яка нібито збирається вийти з нинішнього катастрофічного економічного стану. Ці коментарі не лунають у контексті виправдання російської пропаганди чи заперечення звинувачень українців на адресу агресивних сусідів. Однак вони пояснюють, чому західна спільнота не настроєна на цілковиту солідарність із українцями", - наголошує Бініон.

"Водночас європейським державам, м’яко кажучи, не подобаються звинувачення, ніби вони поступаються перед шантажем росіян через економічну залежність від ринку РФ. Сполучене Королівство наполягає: Росія – важливе джерело робочих місць, торгівлі та інвестицій, однак інвестиційна частка в неї набагато менша, ніж у багатьох інших країн. Велика Британія має лише 2% прямих іноземних інвестицій від РФ, тоді як Китай – 37%, Нідерланди – 16%, США – 3%. Загальна вартість російських активів у Великій Британії дорівнює ₤27 млрд, що становить лише 0,5% сукупного показника всіх європейських у країні", - наголошує політолог.

Більше читайте у матеріалі "Стриманість і обережність" у №35 "Українського тижня".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.