НОВИНИ

США можуть постачати вугілля на українські ТЕС

Україна та США розглядають можливості постачання на українські теплоелектростанції вугілля або іншого палива. Про це йшлося на зустрічі міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Продана з послом США в Україні Джеффрі Пайєттом, повідомили у прес-службі Міненерговугілля

На зустрічі обговорили шляхи вирішення ситуації з дефіцитом палива на українських ТЕС, яка може виникнути через дії бойовиків на Сході України.

У зустрічі також взяли участь заступник секретаря США з питань торгівлі Метью Мюррей, перший заступник Продана Юрій Зюков та представники НАК "Нафтогаз України".

"Як один з варіантів вирішення проблеми, сторони обговорили можливість постачання в Україну вугілля або заміщуючого палива американськими компаніями. Метью Мюррей зазначив, що на сьогодні є пропозиції від американських компаній з постачання в Україну вугілля необхідних марок", – йдеться у тексті повідомлення.

Нагадаємо, що через дії терористів, які руйнують інфраструктуру на Донбасі, на українських ТЕС виникають проблеми з доставкою палива

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.