НОВИНИ

Журналісти прорвалися з оточеного Іловайська, військові продовжують бій

Група журналістів вирвалася з оточеного терористами Іловайська. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив фотограф Макс Левін.

"Сьогодні я (Макс Левін, LB.ua), Маркіян Лисейко (Укрінформ), Іван Любиш-Кірдей, Георгій Тихий (німецьке тв ARD) вирвалися з оточення в Іловайську", - написав Левін.

Журналіст повідомляє, що під час прориву вони з колегами потрапили щонайменше у три засідки бойовиків.

"Перед нами підбили наш танк... Відбулися незначним пораненням водія (мене), розбитим вікном - втрапило десь три кулі. Одна пролетіла через весь салон. Чудом не втрапило в нас декілька ракет", - написав він.

"Наші побратими з Донбасу, Дніпра, військові досі там б’ються... У колони немає жодної підтримки", - додав Левін.

Нагадаємо, раніше командир батальйону "Донбас" Семен Семенченко повідомив, що під час спроби прориву з оточення військові потрапили у засідку і зайняли кругову оборону. Семенченко також наголосив, що рішення про прорив узгоджене з командуванням АТО.

Нагадаємо, бої сил АТО з терористами в Іловайську тривають з 18 серпня. 27 серпня, прес-секретар інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко повідомив, що силам антитерористичної операції в Іловайськ направлено допомогу. Крім того, Лисенко відзначив, що «частину поранених евакуйовано, але у зв'язку з тим, що там зараз ведуться активні бойові дії, ми маємо інформацію, що є ще поранені, тому операції з евакуації поранених і направлення додаткових сил продовжуються».

Водночас, комбат батальйону "Донбас", частина якого перебуває в оточеному Іловайську, повідомив, що його бійці підкріплення не отримували і досі не можуть евакуювати поранених.

У Києві 27 та 28 серпня відбулися мітинги на підтримку військових. Учасники акцій вимагали від Міноборони та президента направити допомогу оточеним силовикам та надати їм важке озброєння.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.