НОВИНИ

Порошенко: товарообіг України з Митним союзом скоротився на 30%

Товарообіг України з Митним союзом скоротився на 30%, що є невигідним як для України, так і для її партнерів. Про це заявив президент України Петро Порошенко під час зустрічі у форматі Україна - ЄС - «Євразійська трійка» (Росія, Білорусь, Казахстан).

«Вже сьогодні, навіть без застосування будь-яких заходів, наш торговельний обіг з Митним союзом впав на 30%, що є невигідним як для України, так і для наших партнерів Митного союзу. І ні в якому разі не можна допустити сьогодні подальшого погіршення умов торгівлі», - сказав Порошенко.

За його словами, всі питання можна вирішити шляхом переговорів і потрібно прагнути до ситуації взаємного торгового виграшу.

Нагадаємо, 26 серпня у столиці Білорусі Мінську відбувається зустріч високого рівня у форматі Україна – Євросоюз - «Євразійська трійка».  Це перші перемовини щодо врегулювання кризи на сході України за участі президентів. Окрім українського президента Порошенка у зустрічі  беруть участь президенти  Білорусі Аляксандр Лукашенка, Росії – Владімір Путін, Казахстану – Нурсултан Назарбаєв, керівник європейської дипломатії Кетрін Ештон, єврокомісар з енергетики Гюнтер Еттінгер та єврокомісар з питань торгівлі Карл де Гухт. 


 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.