НОВИНИ

Прес-центр АТО: Вночі знищили 250 терористів та 22 одиниці техніки бойовиків

У ніч на 25 серпня українські сили зберегли позиції та завдали значних втрат терористам. Про це повідомили на сторінці прес-центру АТО у мережі Facebook.

"Незважаючи на активізацію ворога, його контратаки, сили АТО продовжують утримувати зайняті позиції, та завдавати терористам значних втрат", – йдеться у повідомленні.

Зокрема, знищили близько 250 російських найманців, вісім танків ворога, 10 бойових броньованих машин, три БМ-21 “Град”, одну гаубицю.

Іловайську батальйон "Донбас" знищив 50 бойовиків, а батальйон територіальної оборони "Кривбас" знищив 40 бойовиків. На стадіоні Комісарівка ударом Збройних сил України знищено 2 БМ-21 “Град” та до 10 осіб. Знищено понад 30 терористів внаслідок ураження складів боєприпасів незаконних збройних формувань у місті Харцизьк. Знищено близько 40 осіб, три БМП та один танк внаслідок ураження командного пункту батальйонної тактичної групи ворога. Знищено п'ять танків, шість ББМ, одну БМ-21 “Град”, одну гаубицю та близько 80 російських найманців в результаті обстрілу колони під Оленівкою. Дещо згодом, там же під Оленівкою, в результаті бою знищено два танки та одну бойову машину десанта", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 24 серпня сили АТО двічі завдали удари по російській бронетехніці на території України.