НОВИНИ

У НАТО нарешті визнали, що Росія здійснює артилерійські атаки території України

Росія веде артилерійську підтримку дій бойовиків на Сході України, в тому числі її артилерія є на території України. Про це йдеться в заяві генсека НАТО Андерса Фог Расмуссена.

Він засудив вторгнення російського "гуманітарного конвою".

"Ці події виглядають більш тривожним, оскільки вони збігаються з масштабною ескалацією російської військової залученості в Східній Україні з середини серпня, в тому числі з використанням російських військ", - заявив Расмуссен.

"Крім того, Росія здійснює артилерійські атаки – як з прикордонної території, так і з території України - в даний час використовується проти українських збройних сил", - йдеться в його заяві.

Генсек НАТО звернув увагу на наявність у бойовиків великої кількості сучасної зброї, "включаючи танки, бронетранспортери і артилерію в сепаратистських груп у Східній Україні".

"Більш того, НАТО спостерігає тривожне нарощування російських сухопутних військ та авіації в безпосередній близькості від України", - заявив Расмуссен.

Як відомо, факти обстрілів з боку території Росії підтверджуються також у доповідях місії ОБСЄ, представники якої перебувають на російських КПП на ділянці кордону, контрольованій терористами

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.