НОВИНИ

Відчайдух, який підняв прапор України над висоткою в Москві, готовий здатися в обмін на льотчицю Савченко

Зірку на сталінській висотці в Москві розфарбував в кольори прапора України чоловік, який пообіцяв здатися поліції РФ в обмін на затриману льотчицю Надію Савченко. Про це сміливець на псевдо Mustang Wanted написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

"Я, Григорій (він же Mustang Wanted), громадянин України, змушений не заради красного слівця зробити зізнання, спрямоване на звільнення обвинувачених у хуліганстві невинних російських громадян, які мають всі шанси стати жертвами відомого своєю справедливістю російського правосуддя", - написав чоловік.

За його словами, це саме він перефарбував зірку на висотці, а також підняв там прапор України.

"У мене є фото і відео докази. Цей процес виявився досить трудомістким і зайняв у мене практично всю ніч. Закінчив я свою працю близько 6 ранку і з радістю пішов спати. Громадян Росії, проти яких зараз порушили кримінальну справу, і яким світить 7 років, я не бачив у цей час на даху будівлі, і варто зазначити, що ми з ними навіть не знайомі. Але як відомо, російський суд - найсправедливіший суд у світі! Визнаю себе винним у "хуліганстві" і готовий постати перед цим самим судом в обмін на звільнення чудової сміливої української дівчини - Надії Савченко", - написав Григорій.

Він назвав свій вчинок "арт-перформансом" і заявив, що присвячує його Дню Незалежності України "а також всім хлопцям, які захищають зараз мою Батьківщину!".

Нагадаємо, 20 серпня у Москві підняли український прапор та частково перефарбували у жовто-блакитні кольори зірку на шпилі сталінської висотки на Котєльнічєской набєрєжной.

У поліції Москви відкрили кримінальну справу за фактом "осквернення висотної будівлі" і затримали чотирьох активістів.

Причому розфарбовування у кольори українського прапору зірки на вершині багатоповерхівки перекваліфікували з "вандалізму" на "хуліганство". Мовляв, стаття за хуліганство передбачає до семи років позбавлення волі, а за вандалізм - тільки до трьох.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.