НОВИНИ

  ▪  

Прикордонники: український кордон перетнуло більше 100 КамАЗів, вміст частини з них - невідомий

Частину російських "гуманітарних КамАЗів", які перетнули український кордон, не оглядали взагалі. Про це у коментарі Тиждень.ua розповів начальник відділу з питань взаємодії із ЗМІ, забезпечення доступу до публічної інформації та по роботі зі зверненнями громадян Держприкордонслужби Олег Слободян.

Слободян заявив, що інформація про характер вантажу, в якому крупи, сіль та вода, стосується лише перших 34 КамАЗів, які були належно оформлені та перетнули кордон України.

"Мова йде про 34 автомобілі, які учора були оглянуті та оформлені належним чином українською міжвідомчою групою, яка перебуває у пункті пропуску "Донецьк" РФ, де і відбувалося оформлення", – сказав він.

Слободян додав, що наразі кордон з Україною перетнули вже більше ста КамАЗів і невідомо, що знаходиться у них всередині.

"На цей момент на територію України незаконно заїхали не тільки ті 34 автомобілі, але відомо уже про більше сотні, точну кількість назвати не можу, автомобілів, які не проходили українського прикордонного митного оформлення, а частина з них не була оглянута взагалі. Тому що українська міжвідомча група була заблокована у російському прикордонному пункті російськими прикордонниками, вони застосували фізичну силу. Їх не били, але, скажімо так, «наполегливо заблокували». Зараз їх розблокували, не обмежують в пересуванні, але до прикордонно-митного оформлення вантажу вони не допущені", – зазначив він.

Як повідомлялось, українські прикордонники та митники провели оформлення 34-х вантажівок з гуманітарною допомогою з Росії. 

Згодом стало відомо, що в Україну рухаються ще 90 ніким не перевірених вантажівок із Російської Федерації. 

МЗС заявило, що вміст вантажівок ані Україні, ані Червоном Хресту невідомий.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.