НОВИНИ

Активістам, які вивісили у центрі Москви український прапор, загрожує до 3 років в'язниці

Російська поліція затримала 4 активістів, підозрюваних у тому, що вони вивісили український прапор на висотці у центрі Москви. Їм загрожує до 3 років позбавлення волі. Про це повідомили в правоохоронних органах Москви.

."За гарячим слідом поліція затримала чотирьох підозрюваних і доставила їх до відділу поліції по району Таганський", - сказало джерело.

Четверо затриманих: два хлопця і дві дівчини, за підозрою в акції на висотці заперечують свою провину.

"Два хлопці та дві дівчини говорять, що стрибнули з висотної будівлі з парашутів. Ніякого прапора, за їх словами, вони не вішали і зірку не фарбували", - сказало джерело в правоохоронних органах Москви.

У прес-службі поліції заявили, що затримані нібито неодноразово притягувалися до адміністративної відповідальності.

За даними джерела в правоохоронних органах, затримані - Льохів Олександр 1981 року народження, Шірокожухов Олексій 1988 року народження, Короткова Євгенія 1988 року народження і Лепешкіна Анна 1989 року народження.

Порушено кримінальну справу за статтею "Вандалізм".

Згідно з російським законодавством, затриманим загрожує обмеження волі на строк до трьох років, або примусові роботи на строк до трьох років, або позбавлення волі на той же термін. 

Як повідомлялося, цієї ночі в Москві невідомі перефарбували зірку на шпилі сталінської висотки на Котельницькій набережній і вивісили український прапор.

Житловий будинок на Котельницькій набережній в Москві – одна з висотних будівель, побудованих в гирлі Яузи в 1938-1952 роки. У будинку 26 поверхів, його висота – 176 метрів. У різний час у будинку жили Людміла Зикіна, Євгєній Євтушенко, Фаїна Ранєвская, Андрєй Вознєсєнскій, Константін Паустовскій, Юрій Любімов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.