НОВИНИ

У Києві розв’язку на Поштовій площі відкрили для проїзду автівок

Транспортна розв’язка на Поштовій площі повністю відкрита для проїзду автомобілів. Про це повідомив Київський міський голова Віталій Кличко, повідомили у прес-службі мера.

«Реконструкція транспортної розв’язки на Поштовій площі завершена і площа відкрита, як ми і обіцяли, до Дня Незалежності. Ми бачимо новий асфальт, всі проїзди відкриті. Незважаючи на складну фінансово-економічну ситуацію, ми здали об’єкт. Розв’язка розвантажить потік машин з центру Києва і забезпечить безперешкодний транзит Набережним шоссе», - зазначив Кличко.

Він також нагадав, що повну реконструкцію Поштової площі планується завершити до Дня Києва, у травні 2015 року. Проект передбачає будівництво променадної зони з фонтанами, освітленням, оглядовим майданчиком і спуском на набережну.

Нагадаємо, реконструкція транспортної розв'язки на Поштовій площі була розпочата у 2012 році з метою поліпшення транспортної схеми цього вузла і збільшення його пропускної спроможності. У серпні 2013 року було відкрито рух через тунель на Поштовій площі з боку Оболоні в бік Конча-Заспи. 30 грудня минулого року на Поштовій площі було відкрито другу частину тунелю, що сполучає Набережне шосе і вул. Набережно-Хрещатицьку. Після завершення реконструкції пропускна спроможність розв'язки на Поштовій площі збільшиться до 110 тис. авто/доба (до початку робіт було 85 тис. авто/доба). Буде забезпечено безперервний рух автотранспорту вулицею Набережно-Хрещатицька і Набережним шосе в обох напрямах. Загальна вартість реконструкції Поштової площі – близько 400 млн грн.
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.