НОВИНИ

Волонтерам спростили сертифікацію товарів для АТО

Волонтери зможуть за спрощеною системою отримати сертифікат кінцевого споживача для товарів на потреби військовим у зоні антитерористичної операції. Про це заявив Перший заступник Глави Адміністрації Президента України Геннадій Зубко, передає прес-службу глави держави.

"Державна корпорація "Укроборонпром" виступить посередником між тими організаціями, які можуть продавати відповідні товари військового та спеціального призначення, і волонтерами. Волонтери вкажуть "Укроборонпрому", де конкретно можна придбати відповідні товари, а корпорація здійснить закупівлі та видасть сертифікат кінцевого споживача. Якщо раніше волонтери самостійно закуповували товари для військовослужбовців, то тепер за дорученням президента це буде виконувати "Укроборонпром", - зазначив Зубко.

За словами першого заступника Глави АПУ, Міністерство оборони та ДК "Укроборонпром" відкрили "гарячу" телефонну лінію для волонтерів, які надають допомогу учасникам АТО. Волонтери зможуть отримати необхідну інформацію за телефонами (044) 489-18-54 та (044) 206-48-08.

"Завдяки "гарячій" лінії "Укроборонпром" буде відпрацьовувати замовлення волонтерів щодо придбання необхідних товарів для військовослужбовців АТО. Він здійснюватиме відповідні закупівлі і передаватиме волонтерам товар за встановлену плату. Це спрощує роботу волонтерів у питанні придбання товарів військового призначення. Раніше, за відсутності сертифікату кінцевого споживача, вони не могли нічого придбати. Зараз "Укроборонпром" активно включився в цю роботу", - наголосив Зубко.

Як повідомлялось, 11 серпня президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект про зміни до Податкового кодексу України щодо деяких питань оподаткування благодійної допомоги, згідно з яким звільняється від оподаткування волонтерська допомога на потреби антитерористичної операції. 

Нагадаємо, 13 серпня глава держави призначив волонтера Юрія Бірюкова радником президента України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.