НОВИНИ

Працівників силових відомств, що здійснюють перевірку підприємців, скоротять утричі

Створення Служби фінансових розслідувань дозволить у 2,5-3 рази скоротити штат працівників підрозділів МВС, СБУ та Податкової міліції, які здійснюють перевірки підприємців. Про це заявив перший заступник голови Державної фіскальної служби Володимир Хоменко під час наради.

"Доведеться частину скоротити. Тому що буде братися за основу оперативно-розшукова діяльність і економічний аналіз. Сьогодні ведуться розрахунки - я думаю, що потрібно буде зробити в 2,5-3 рази менше від тієї кількості, яка є зараз", - сказав чиновник.

За словами Хоменка, у відповідних підрозділах МВС, СБУ та Податкової міліції працює близько 20 тис. осіб. Після створення Служби фінансових розслідувань ці відділи будуть ліквідовані.

Заступник голови фіскальної служби наголосив, що створення органу, який займатиметься лише аналітичною роботою без особистого контакту представника бізнесу і представника держоргану, сприятиме усуненню корупційної складової.

"Тільки аналітичні матеріали будуть підставою для того, щоб у подальшому перевіряти цю юридичну особу на предмет несплати податків, чи не перевіряти. Буде відпрацьована методологія, яка буде чітко вказувати на чинники. Якщо ці чинники будуть порушуватися, то тоді будуть всі підстави для перевірки", - наголосив Хоменко.

Він резюмував, що перехід на таку модель дозволить максимально усунути суб'єктивний фактор.

Як відомо,  Яценюк ще в березні доручив ліквідувати податкову міліцію та створення на її базі служби фінансових розслідувань. 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.