НОВИНИ

Польща викликала посла РФ на розмову через заяви Жиріновского

12 серпня МЗС Польщі викликало на розмову російського посла через висловлювання лідера ЛДПР Владіміра Жиріновского, який напередодні заявив, що Росія може стерти Польщу з лиця землі. Про це повідомив прес-секретар польського МЗС Марчін Войчеховський.

Жодних інших подробиць Войчеховський не надав.

Як відомо, раніше скандально відомий російський політик Жиріновскій в інтерв'ю телеканалу «Россия24» заявив, що президент Росії Володимир Путін вже вирішив почати Третю світову війну і Європу, якщо вона не змінить своєї політики щодо України, можуть спалити, як під час Другої світової війни. В першу чергу, за словами Жиріновского, постраждають найближчі сусіди Росії – Польща та країни Прибалтики , оскільки там базуються військові НАТО.

«Доля Прибалтійських держав і Польщі вже визначена. Вони будуть стерті з лиця землі. Нічого там не залишиться », – заявив Жиріновскій. 

Нагадаємо, Міністерство внутрішніх справ України оголосило в розшук депутатів Державної думи Росії Геннадія Зюганова, Владіміра Жиріновского й Сєргєя Міронова у зв'язку із фінансуванням терористів, які орудують на Донбасі.