НОВИНИ

У Севастополі перекриють рух транспорту через приїзд Путіна

Сьогодні, 13 серпня, у Севастополі у зв'язку з візитом президента РФ, членів уряду Росії і членів Державної Думи планується перекрити рух транспорту в місті. Про це повідомив в. о. губернатора Севастополя Сергій Мєняйло.

"13 серпня з 00.00 годин до 20.00 будуть закриті причали № 146 і № 147 для посадки-висадки пасажирів на внутрішніх морських маршрутах Севастополь-Сєверне, Севастополь-Інкерман", - повідомив губернатор.

За його словами, посадка-висадка здійснюватиметься тільки з причалу № 155 (Артилерійська бухта).

Крім того, 13 серпня з 00.00 до 20.00 буде скасовано рух усіх маломірних суден у Севастопольській і Південній бухтах, а також обмежений рух усіх видів автотранспорту, окрім громадського транспорту від площі Суворова по вул. Леніна, по проспекту Нахімова, по вул. В. Морський до перетину з вул. Адмірала Октябрьського.

Обмеження руху усіх видів транспорту і заборона зупинок-стоянок до закінчення заходів цього дня діятимуть також на вулиці Фрунзе і частково на вулицях Радянській, Вороніна та Суворова.

Як відомо, 13 серпня у Севастополі президент Росії Владімір Путін має намір провести оперативні наради з членами Ради Безпеки. Також до Севастополя приїдуть голова уряду РФ Дмітрій Мєдвєдєв, глава Державної Думи Сєргєй Наришкін, керівники фракцій у Держдумі і глави міністерств.