НОВИНИ

Порошенко скасував розпорядження Ющенка про "довічну зарплату" й безкоштовну Конча-Заспу для Литвина

Утримання екс-спікера Верховної Ради Володимира Литвина коштувало платникам податків майже 250 тис. гривень на рік. Відповідно до рішення, підписаного Віктором Ющенком під час перебування главою держави, екс-спікер отримав довічне право отримувати щомісячну платню і користуватись державною дачею у Конча-Заспі.

«У 2013 році на зазначене утримання одного Литвина у держбюджеті було передбачено 243 тисяч гривень, тобто $30, 3 тис. за тогочасним курсом», – пише «ЛІГАБізнесІнформ».

Зокрема, президент України Петро Порошенко скасував шість розпоряджень, підписаних Віктором Ющенком під час перебування главою держави. Одне з них стосувалося екс-спікера Литвина і надавало йому довічне право отримувати щомісячну платню і жити на держдачі у Кончі-Заспі.

За ним був закріплений безкоштовний автомобіль з двома водіями, одна покоївка і санаторно-курортне лікування у закладах Держуправління справами (структурі, обслуговуючій діяльність Президента і його адміністрації, РНБО та інших органів влади).

Крім того, Литвин отримав 50% пільгу при оплаті за користування житлом і за телефон.

Як відомо, раніше інформацію про привілеї чиновників вищого рангу не розголошували.

4 серпня президент України Петро Порошенко своїм розпорядженням зняв гриф "не для друку" з 15 розпоряджень і скасував 13 спеціальних наказів про матеріальне забезпечення і охорону вищих посадовців у відставці, підписаних його попередниками.

Нагадаємо, раніше Порошенко доручив звільнити чиновників Міноборони за неефективне використання бюджетних коштів.

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.